ul. Twardowskiego 42 (I piętro), 30-312 Kraków
MindWell

Paweł Lubomski

Psycholog | Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Jestem psychologiem i kognitywistą, oba kierunki ukończyłem na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uczestniczę w całościowym szkoleniu z terapii poznawczo-behawioralnej w Instytucie Poznawczym w Krakowie, ośrodku rekomendowanym przez PTTPB.

Jako psycholog o orientacji poznawczej i behawioralnej opieram się na empatycznej i empirycznej współpracy z drugim człowiekiem – razem z klientem rozpoznajemy występujące trudności, wyznaczamy cele i opracowujemy plan skutecznego działania, uwzględniając bieżący stan i możliwości. Na każdym etapie współpracy cenię sobie szczerość, otwartość i przejrzystość. Fundamentem są dla mnie teorie psychologiczne, jednak jako kognitywista staram się na każdą osobę patrzeć z wielu perspektyw, w tym z perspektywy filozoficznej.

W centrum moich zainteresowań zawodowych jest seksualność i osobowość człowieka oraz psychoterapia transdiagnostyczna i oparta na procesach. Pracę magisterską poświęciłem wzajemnym wpływom objawów afektywnych i poznawczych w zaburzeniu osobowości borderline. Na studiach zrealizowałem ścieżkę specjalizacyjną z psychologii klinicznej i psychologii zdrowia. Mam doświadczenie w pracy z pełnoletnimi pacjentami Poradni Zdrowia Psychicznego. Przez kilka lat pełniłem rolę badacza UX. Wolne chwile chętnie spędzam na pieszych wędrówkach lub grając na ukulele.

Paweł Lubomski Mindwell
Do góry