ul. Twardowskiego 42 (I piętro), 30-312 Kraków
MindWell

Kinga Soska-Zwierzyńska

Psycholog | W trakcie szkolenia psychoterapeutycznego | Terapeutka TSR

Jeśli szukasz pomocy i wsparcia w trudnych momentach, to właśnie znalazłaś/eś się we właściwym miejscu. Konsultacja psychologiczna jest często pierwszym krokiem w kierunku zmian, a ja jestem tu, by Ci pomóc.

Jestem absolwentką Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie i posiadam uprawnienia pedagogiczne. W ostatnich latach poszerzałam swoją wiedzę o kolejne ścieżki edukacyjne – ukończyłam studia podyplomowe o kierunku Pomoc psychologiczna i interwencje systemowe w rodzinie na Uniwersytecie SWPS w Katowicach oraz dwa stopnie szkolenia z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w CTSR w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w placówkach oświatowych oraz medycznych, co otworzyło mnie na potrzeby różnych grup wiekowych i środowiskowych. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, aby zapewnić Ci jak najlepsze wsparcie.

Obecnie jestem uczestniczką 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym (CBT) na SWPS w Krakowie oraz członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

W ramach mojej pracy stosuję różnorodne techniki i narzędzia, cenię sobie integratywność i elastyczność, dzięki czemu mam poczucie, że każdy z moich klientów może liczyć na indywidualne podejście. To pozwoli nam razem odkryć przyczyny Twoich trudności oraz znaleźć skuteczne rozwiązania. Co ważne, poddaję swoją pracę regularnej superwizji, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Zapraszam Cię do skorzystania z mojej pomocy!

Kinga Soska-Zwierzyńska Mindwell

Pobierz darmowego e-booka


    Do góry