ul. Twardowskiego 42 (I piętro), 30-312 Kraków
MindWell

Aleksandra Czuryszkiewicz

Psycholog | Psychoterapeutka w trakcie szkolenia

Jestem psychoterapeutą w trakcie całościowego szkolenia z psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, a także absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Psychologia Stosowana.

W moim rozumieniu psychoterapia  to droga do odkrycia tego, co nieświadome, a to co nieświadome jest głęboko schowane. Aby coś zmienić w naszym życiu, musimy nadać temu znaczenie, ująć to w zrozumiały dla nas język. W tym momencie odzyskujemy władze nad sobą i własnym życiem, zyskujemy wolność.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam jako stażystka na ogólnym oddziale psychiatrycznym w szpitalu im. dr. Józefa Babińskiego, w Szpitalu Uniwersyteckim, gdzie prowadziłam konsultacje i wsparcie psychologiczne dla osób przed operacją bariatryczną, Miejskim Centrum Pomocy, w którym pomagałam osobom starszym i obłożnie chorym, oraz w Krakowskim Ośrodku Terapii „Kot”.

Cenię sobie ciągły rozwój i poszerzanie własnych kompetencji, dlatego często uczestniczę w różnego rodzaju szkoleniach psychologicznych.

Zapraszam na konsultację!

Aleksandra Czuryszkiewicz MindWell psycholog psychoterapeuta Kraków
Do góry