ul. Twardowskiego 42 (I piętro), 30-312 Kraków
MindWell

Poznaj terapię z MindWell

Czas
Mindwell Centrum Terapeutyczne
Czas

Zapraszamy do skorzystania z trwającej do końca sierpnia akcji “Poznaj Twojego Terapeutę”!

Pragniemy zaoferować Ci możliwość poznania, jak wygląda spotkanie z doświadczonym specjalistą, bez konieczności zapisywania się na pełną psychoterapię. 


Wystarczy, że zadzwonisz na naszą recepcję – 519 349 133 i poznasz dostępne terminy u wybranego specjalisty. Będziesz mogła/mógł dowiedzieć się więcej o tej akcji lub od razu umówić się na spotkanie.


W ramach akcji „Poznaj Twojego terapeutę” cena za 50-minutową sesję wynosi jedynie 100 zł.

“Poznaj Twojego Terapeutę” ma na celu przełamanie pierwszego niepokoju związanego ze spotkaniem z terapeutą. Dzięki temu będziesz mogła/mógł poznać różne ścieżki, jakie terapeuta może Ci zaproponować w rozwiązaniu Twojego problemu. Ponadto, będziesz miał/a okazję poznać wybranego specjalistę oraz dowiedzieć się, na czym dokładnie polega u niego/niej proces terapeutyczny.


To będzie także Twój czas, aby w spokoju i bezpiecznej atmosferze porozmawiać o problemie, z którym się mierzysz i uzyskać wskazówki wobec dalszych kroków – nasi specjaliści postarają się, abyś otrzymał/a informacje o innych placówkach (np. oferujących leczenie w ramach NFZ), wskazaniu do konsultacji z innym specjalistą (np. lekarzem) czy pomogą określić, który nurt terapeutyczny byłby dla Ciebie odpowiedni.


Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania dotyczące procesu terapeutycznego oraz nurtu, w którym pracuje terapeuta. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości i zapewnimy Ci pełne zrozumienie tego, czego możesz się spodziewać, jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się na podjęcie psychoterapii. Wystarczy że zadzwonisz a nasz wyspecjalizowany personel recepcji poprowadzi Cię dalej.

Dodatkowo, podczas tego spotkania będziesz miał/a możliwość dowiedzenia się więcej o nurtach psychoterapeutycznych. To świetna okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę na ten temat i zrozumieć, jakie podejścia są dostępne w terapii.


Zapraszamy do skorzystania z naszej akcji „Poznaj Twojego Terapeutę” i daj sobie szansę na poznanie wybranego specjalisty oraz lepsze zrozumienie procesu terapeutycznego. Nie czekaj, zadzwoń już dziś! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do góry