ul. Twardowskiego 42 (I piętro), 30-312 Kraków
MindWell

Karolina Żebrakowska

Psycholog | Psycholog sportu | W trakcie szkolenia psychoterapeutycznego

W kontakcie z pacjentem ważna jest dla mnie otwartość i uważność na drugiego człowieka.

Jestem psycholożką w trakcie czteroletniego szkolenia w Szkole Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej Uniwersytetu SWPS. W ramach studiów magisterskich zrealizowałam ścieżkę specjalizacyjną z psychologii sportu, organizowaną we współpracy AWF w Krakowie z Uniwersytetem Jagiellońskim. Ukończyłam również studia podyplomowe z psychosomatyki i somatopsychologii na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w MOPS, placówkach medycznych i terapeutycznych oraz klubach sportowych.

Współpracuję z osobami dorosłymi doświadczającymi trudności w regulacji emocji, zmagającymi się z przewlekłym stresem, lękiem, obniżonym nastrojem, czy dolegliwościami fizycznymi o podłożu emocjonalnym. Podczas spotkań wspólnie z pacjentem poszukujemy przyczyn aktualnego stanu i wykorzystując sprawdzone techniki oraz zasoby i wartości pacjenta, staramy się określić najlepszą drogę do osiągnięcia celu i poprawy jakości życia. Współpracuję również ze sportowcami, którzy chcą rozwinąć swój potencjał lub zmierzyć się z kryzysem i zadbać o swój dobrostan psychiczny.

W kontakcie z pacjentem ważna jest dla mnie otwartość i uważność na drugiego człowieka. Kieruję się etyką zawodu psychologa, a swój warsztat pielęgnuję poprzez regularną superwizję, udział w konferencjach naukowych i szkoleniach, dzięki czemu dbam o aktualność wiedzy i jakość mojej pracy.

Karolina Żebrakowska
Do góry