ul. Twardowskiego 42 (I piętro), 30-312 Kraków
MindWell

Grażyna Króżel

Psychoterapeutka uzależnień w trakcie certyfikacji

Psychoterapia jest dla mnie towarzyszeniem Klientom w dokonywaniu zmian służących poprawie jakości ich życia.

Jestem psychologiem o specjalności klinicznej, specjalistą psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji. Pracuję w nurcie integracyjnym, który łączy w sobie podejścia różnych szkół psychoterapeutycznych.
Doświadczenie zdobywałam na oddziałach Szpitala Specjalistycznym L. Rydygiera w Krakowie tj. Oddział Toksykologii i Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Detoksykacji, Oddział Ginekologii i Położnictwa z Ginekologią Onkologiczną, w Szpitalu Klinicznym im. dr. Józefa Babińskiego, gdzie obecnie pracuję na Oddziale dla Osób Uzależnionych od Substancji Psychoaktywnych ze Współistniejącymi Zaburzeniami Psychicznymi (Oddział Podwójnych Diagnoz), prywatnych placówkach leczenia uzależnień oraz zaburzeń odżywiania.

Koncentruję się przede wszystkim na tym, aby Klient poznał siebie, swoje zasoby, które może wykorzystać do rozwiązania problemu, zwiększenia umiejętności utrzymania abstynencji i czerpania radości z życia.Jako terapeuta uzależnień dbam o wzmocnienie poczucia sprawczości Klienta poprzez podtrzymanie jego wiary w zdolność do kontrolowania własnych zachowań, tym samym wpływania na własne życie.
Stale poszerzam swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych kursach oraz szkoleniach. Pracuję zgodnie z kodeksem etyczno-zawodowym psychologa.

Prywatnie optymistka, miłośniczka zwierząt, tańca oraz piłki nożnej.

Grażyna Króżel Mindwell
Do góry