ul. Twardowskiego 42 (I piętro), 30-312 Kraków
MindWell

Anna Widawska

Psycholog | Psychoterapeutka w trakcie szkolenia

Psychologię ukończyłam na Uniwersytecie Jagiellońskim, wybierając przy tym ścieżkę specjalizacyjną z psychologii sądowej i psychologii organizacji. Obecnie realizuję całościowy kurs psychoterapii organizowany przez Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w modalności integracyjnej, z przewodnim nurtem psychodynamicznym. Szkolenie jest pod opieką Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i ma jego akredytację. Dodatkowo jestem w trakcie rocznego kursu DBT Comprehensive, który jest 3 falą terapii poznawczo-behawioralnej i skupia się na technikach umożliwiających kontrolę emocji u osób neuroróżnorodnych, ale także z zaburzeniami osobowości. Ukończyłam również pierwszy stopień szkolenia z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) akredytowany przez Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. 

Mam doświadczenie w pracy z dorosłymi doświadczającymi wypalenia zawodowego, uzależnienia od pracy, stresu i problemów z motywacją. Mogę Ci również pomóc z lękiem, obniżoną samooceną i problemami wynikającymi z połączenia ciało-mózg, a także zapewnić wsparcie i pomoc w regulacji emocji u osób z ADHD i ASD.

Pracuję również z parami doświadczającymi kryzysu w związku. 

Regularnie poszerzam swoje umiejętności oraz warsztat pracy biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych. W swojej pracy zawodowej skupiam się na indywidualnym podejściu i integracji narzędzi z różnych nurtów, tak by współpraca była jak najbardziej skuteczna. Jeżeli czujesz, że w Twoim życiu istnieje obszar, który wymaga konsultacji — zapraszam do kontaktu.

Anna Widawska MindWell psycholog psychoterapeuta Kraków
Do góry