ul. Twardowskiego 42 (I piętro), 30-312 Kraków
MindWell

Anna Knapek

Psycholog | W trakcie szkolenia psychoterapeutycznego

Jestem psychologiem w trakcie całościowego, 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym w ośrodku rekomendowanym przez PTTPB. Doświadczenie zawodowe zdobywałam na oddziałach krakowskich szpitali – m.in. na Oddziale Psychiatrii w Szpitalu im. Ludwika Rydygiera oraz Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Odbyłam również staż w Młodzieżowej Grupie Wsparcia w Małopolskim Ośrodku Fundacji Praesterno.


Stale podnoszę swoje kompetencje biorąc udział w różnych kursach i szkoleniach m.in. Studium pracy z nastolatkiem (TSR), Interwencji kryzysowej w nurcie ACT oraz Terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży. Aktualnie jestem w trakcie przygotowania pedagogicznego.


Pracuję w obszarach związanych z lękiem, zaburzeniami nastroju oraz obniżonym poczuciem własnej wartości. Pomagam również osobom, które zmagają się z nadmiernym stresem, kryzysami rozwojowymi i trudnościami dnia codziennego. Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym, korzystając również z narzędzi Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, której filozofia jest mi bliska. W przestrzeni gabinetowej najważniejsze jest dla mnie stworzenie bezpiecznej atmosfery, która sprzyja osiąganiu wyznaczonych celów.

Anna Knapek MindWell psycholog psychoterapeuta Kraków
Do góry