Zofia Sfenson

Psycholog | Psychoterapeutka trakcie szkolenia

W mojej praktyce jest mi bliski holizm, czyli całościowe podejście do procesu zdrowienia. Podczas sesji skupimy się na Twoich myślach, emocjach, ale i przeżyciach płynących z ciała, czy kontekście społecznym Twojego doświadczenia.

Jestem psycholożką w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim, a swoje kwalifikacje zawodowe poszerzałam na uniwersytetach zagranicznych (Lima, Malaga, i Palo Alto). Posiadam certyfikat ukończenia szkolenia z Terapii Skoncentrowanej na Emocjach. Moje doświadczenie zawodowe to barwna mieszanka pracy w edukacji oraz instytucjach zdrowia psychicznego. Od zawsze fascynowała mnie ludzka różnorodność i odzwierciedlają to lata pracy z szerokim spektrum klientów, od dzieci, przez rodziny, pary, osoby z doświadczeniem traumy, osoby LGBTQ+, po imigrantów, i reprezentantów mniejszości kulturowych. Prowadzę też sesje w języku angielskim.

Filarem mojej pracy jest zbudowanie szczerej i autentycznej relacji terapeutycznej, która pozwoli Ci poczuć się bezpiecznie. Jestem zwolenniczką pracy w partnerstwie, z otwartością na drugiego człowieka, i poszanowaniem wartości, z jakimi wchodzi w relacje. Jestem tu, by Cię wspierać i towarzyszyć Ci w tym trudnym, ale tak ważnym procesie, jakim jest głębsze poznanie samego/samej siebie. Zapraszam na konsultacje!

Specialty

Psycholog | Psychoterapeutka trakcie szkolenia

Degrees
Certificates & awards

Have a question?