ul. Twardowskiego 42 (I piętro), 30-312 Kraków
MindWell

Justyna Nowak

Psycholog | Psychoterapeutka w trakcie szkolenia

Jestem psychologiem w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego, absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie o specjalności psychologia kliniczna i neuropsychologia.

Jestem psychologiem oraz uczestniczką czteroletniego kursu psychoterapii prowadzonego przez Katedrę Psychoterapii UJ CM w nurcie psychodynamicznym. Ukończyłam Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, specjalność psychologia kliniczna i neuropsychologia, mam również przygotowanie pedagogiczne. Uzyskałam certyfikat VCC potwierdzający kwalifikacje asystenta terapeuty uzależnień. W swojej pracy korzystam także z metod terapii poznawczo-behawioralnej.

Poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w konferencjach, kursach i szkoleniach z zakresu pomocy psychologicznej dzieciom, młodzieży i dorosłym. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w centrum terapeutycznym, placówkach oświatowych, prowadząc indywidualne spotkania z dziećmi i młodzieżą oraz ich rodzicami oraz poprzez warsztaty i szkolenia. Niezwykle ważne jest dla mnie nawiązanie autentycznej i szczerej relacji z pacjentem, opartej na wzajemnym zaufaniu. To fundament pozwalający efektywnie pracować nad realizacją celów terapii i wprowadzeniem zmian w tych obszarach życia, które sprawiają pacjentowi najwięcej trudności.  

Jeśli doświadczasz kryzysu, mierzysz się z lękiem, masz obniżony nastrój czy samoocenę, jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia – zapraszam Cię do współpracy.

Justyna Nowak Mindwell
Do góry