Aleksandra Czuryszkiewicz

Psycholog | Psychoterapeutka trakcie szkolenia

W moim rozumieniu psychoterapia  to droga do odkrycia tego co nieświadome

W moim rozumieniu psychoterapia  to droga do odkrycia tego co nieświadome, a to co nieświadome jest głęboko schowane, aby coś zmienić w naszym życiu musimy nadać temu znaczenie, ująć to w zrozumiały dla nas język. W tym momencie odzyskujemy władze nad sobą i własnym życiem, zyskujemy wolność.

Jestem psychoterapeutą w trakcie całościowego szkolenia z psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, a także absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku psychologia stosowana.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam jako stażystka na  ogólnym oddziale psychiatrycznym w szpitalu  im. dr. Józefa Babińskiego, w Szpitalu Uniwersyteckim (gdzie prowadziłam konsultacje i wsparcie psychologiczne dla osób przed operacją bariatryczną), Miejskim Centrum Pomocy (w którym pomagałam osobom starszym i obłożnie chorym) oraz w Krakowskim Ośrodku Terapii „Kot”.

Cenie sobie ciągły rozwój i poszerzanie własnych kompetencji, dlatego często uczestnicze w różnego rodzaju szkoleniach psychologicznych.

Specialty

Psycholog | Psychoterapeutka trakcie szkolenia

Degrees
Certificates & awards

Have a question?